HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türkiye ve Dünya ölçeğinde projeler gerçekleştiren çelik konstrüksiyon, Proje yönetimi ve Uygulama şirketi olan ULUBEY ÇELİK kuruluşundan itibaren yurtiçi ve yurtdışında pek çok başarılı proje gerçekleştirmiş, yüksek üretim kapasitesine ulaşarak sektördeki çizgisini Yükseltmiştir.

Dünyanın bütün coğrafyalarını proje uygulama sahası olarak gören global bir vizyona sahip olan ULUBEY ÇELİK, birbirinden farklı hacimlere sahip çelik projelerini, projenin yönetimi, tasarımı ve tasarlanan projenin uygulanma süreçlerinin tamamını bütün süreçlere hakim kadrosunun profesyonel yaklaşımıyla ele alır.

İlgili programlara hâkim uzmanlar tarafından yapılan üç boyutlu çizimler ve kusursuz statik hesaplamalar sayesinde inşa edilecek yapının bütün detayları bilgisayar ortamında simule edilir.

Simule edilen yapının inşasında kullanılacak olan malzemenin üretim ve montajı her biri alanında teorik ve uygulamalı yetkinliğe sahip uzmanlarca hazırlanan proje üzerinden yapıldığı için ULUBEY ÇELİK tarafından uygulanan projelerde hata payı sıfıra indirgenmiştir.

Çelik Proje Yönetimi-Üretim-Montaj-İnşaat sürecini tek bir elden yürüterek iş akışı, tasarlama ve yönetiminde her açıdan büyük tasarruflar sağlayan ULUBEY ÇELİK bünyesindeki Proje Yönetimi ve Proje Takibi sayesinde İDEAL ZAMANLAMA ve YÜKSEK KALİTE beklentisi tam anlamıyla karşılanmaktadır.

Sektördeki birikim ve tecrübesiyle kendine has bir proje yaklaşımı geliştirmiş olanULUBEY ÇELİK İş Akış ve Kontrol Sistemindeki (AKS) en önemli farklılık, tüm üretim ve kontrol planlarının iş başında yapılması ve müşteriye projenin başlangıcından sonuna kadar raporlama yapılıyor olmasıdır.

Saygılarımla

Emrah ULUĞ

Yönetim Kurulu Başkanı

MİSYONUMUZ

 • Ulubey Çelik ailesi olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren gelişen ve hızla değişen dünya düzeninde insanların yaşam kalitelerini arttırabilecekleri ortamları sağlayabilmek için çelik konstrüksiyon yapıları üretmekteyiz.
    
 • Ekibimize katılan her yeni bir kişi kendisini bir personel olarak hissetmeyi değil, Ulubey Çelik ailesinin bir parçası olmayı ve bu prensiple görevini yerine getirmesini sağlıyoruz. Bu sayede yaptığımız tüm işlerde en yüksek kalite seviyesine rahatlıkla ulaşarak en başarılı sonuçları elde ederek sizlerden olumlu ve mutlu geri dönüşler alıyoruz.
    
 • Çevreye ve doğaya olan duyarlılığımızı yaptığımız tüm çelik projelerine yansıtmaktayız.

 • Siz değerli müşterilerimizin iş memnuniyetini sağlamak için sizlerden gelen her tür proje kapsamında ki talep ve görüşlerinizi önce doğru bir şekilde analiz edip değerlendirmeye alıyoruz. Akabinde mükemmel sonucu ortaya çıkararak sizlere sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

 • Türkiye'nin en büyük çelik konstrüksiyon firması olma yolunda hızla ilerleyen Ulubey Çelik olarak en büyük yatırımlarımızı insan ve müşteri memnuniyeti üzerine yapmaktayız.
    
 • Ulubey Çelik ailesine katılan her ekip üyesinin kendisi ile birlikte ailemize sağlayacağı iş verimini arttırmak için her tür eğitim, döküman ve ekipmanı sağlamayı hedeflemekteyiz.
    
 • Günümüz dünyasında hızla gelişmekte olan Bilim ve Teknoloji bilhassa çelik konstrüksiyon olan kendi alanımızda siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve projelerinizi en başarılı şekilde icra edebilmek adına her geçen gün yenilenmekte ve geliştirmekteyiz.

 • Kalite kontrol edilmez Kalite üretilir prensibini belirlemiş bir şekilde hızla ilerlediğimiz bu yolda kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize sağladığımız yüksek kaliteli hizmet sayesinde sektördeki çizgimizi her geçen gün daha da yukarı taşımaktayız.
© 2017 - 2020 Tüm hakları saklıdır